Podium Skrzatów i Orlików.

Szereg turniejów w miniony weekend rozegrały zespoły Skrzatów i Orlików BKS-u Bolesławiec. Nasi dzielni zawodnicy spisali się bardzo dobrze, plasując się na podium.

W sobotę Orliki BKS-u Bolesławiec brały udział w turnieju w Nowogrodźcu. Nasz zespół po wygranych z FA Boleslawiec 5:1, Stalą Chocianów 2:0, Łużycami Lubań 2:0 i porażkach z Piastem Wykroty i Chrobrym Nowogrodziec zajął ostatecznie trzecie miejsce w turnieju.

Po południu Orliki wystąpiły na turnieju w Złotoryi. Po zajęciu 2 miejsca w grupie (wygrana z FA Żagań, remis z Górnikiem Złotoryja II i porażka z SP Chojnów) w półfinale musieliśmy uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju – Górnika Złotoryja I. W meczu o trzecie miejsce nasz dzielny zespół w rzutach karnych pokonał SP 4 Chojnów.

Najlepszym bramkarzem turnieju uznano zawodnika BKS-u Bolesławiec – Szymona Rudzika.

W niedzielę nasz zespół Orlików wziął udział w turnieju w Mirsku. Nasz zespół zwyciężył w tym turnieju! W pokonanym polu zostawiliśmy Pogoń Wleń, Zjednoczonych Porajów, Gryfa Gryfów Śląski, Włókniarza Mirsk II i FA Bolesławiec.

W sobotę na hali sportowej w Nowogrodźcu odbył się kolejny turniej skrzatów dla rocznika 2012. BKS Bolesławiec reprezentowało siedmiu chłopców i ostatecznie zajęli 3 miejsce. Swoje pierwsze wyróżnienie za postawę na turnieju zdobył Jakub Lelek. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Szymona Kuleszę.