Podtrzymać zwycięską passę.

W sobotę (21.10) o godzinie 16:00 w Wojcieszycach swój kolejny mecz w klasie okręgowej rozegrają seniorzy BKS-u Bolesławiec. Rywalem naszego zespołu będzie Woskar Szklarska Poręba.

BKS Bolesławiec znajduje się na fali. W ostatnich trzech zwycięskich meczach nasz zespół zdobył aż 19 bramek, a w pokonanym polu zostawiliśmy Granicę Bogatynia, Spartę Zebrzydowa oraz Hutnika Pieńsk. Wprawdzie w ostatnim meczu przegrywaliśmy już 0:2 to dzięki woli zwycięstwa udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W najbliższy weekend czeka nas trudne zadanie. Wprawdzie Woskar Szklarska Poręba znajduje się nisko w tabeli to już nie raz pokazał, że w piłkę grać potrafi.

Nasz najbliższy rywal słabo rozpoczął sezon i właśnie przez to znajduje się nisko w tabeli. Ostatnie mecze to już dużo lepsza gra ekipy ze Szklarskiej Poręby. Wprawdzie w ostatniej kolejce Woskar przegrał u siebie z TS-em Parzyce 1:4 to wcześniej notował passę trzech meczów bez porażki. Warto podkreślić, że liderowi z Ruszowa udało się wywieźć ze Szklarskiej Poręby zaledwie jeden punkt.

Woskar Szklarska Poręba i BKS Bolesławiec ostatni mecz między sobą zagrały 1 kwietnia 2017 roku. Wtedy to w meczu okręgowego Pucharu Polski padł remis 1:1, a we zarządzonych przez sędziego rzutach karnych lepsi byli gospodarze ze Szklarskiej Poręby.

Miejmy nadzieję, że BKS Bolesławiec dobrze wypełni rolę faworyta sobotniej konfrontacji i przywiezie do Bolesławca komplet punktów.

 

Statystyki Woskara Szklarska Poręba