Podział punktów z Gryfem.

Remisem 1:1 (1:1) z Gryfowem Gryfów Sląski zakończył się wyjazdowy mecz BKS-u Bolesławiec. Przerwana została więc passa zwycięstw w tym sezonie, jednak z postawy naszych chłopaków można być zadowolonym. Mecz był wyrównany i niezwykle zacięty. Nie bez powodu obie ekipy zajmują czołowe lokaty w tabeli. Na prowadzenie gospodarze wyszli w 21 minucie za sprawą celnego trafienia Tyszkowskiego. W 31 minucie ładnym strzałem popisał się Krzysztof Dmuchowski i mieliśmy remis 1:1. który utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron BKS Bolesławiec przeważał i miał sytuacje do strzelenia gola. Brakowało jednak precyzji i ostatecznie podzieliliśmy się punktami z ambitnie grającymi gospodarzami. Następny mecz rozegramy u siebie w czwartek z Czarnymi Lwówek Śląski (11.11, godz. 14:30).

Gryf Gryfów Śląski – BKS Bolesławiec 1:1 (1:1)

Bramki: Tyszkowski (21′) – Dmuchowski (31′)

BKS: Walczak, D. Kowalonek, Skiba, Olesiński, Kapusz, Dmuchowski, Borowski (żk), J. Kowalonek (82′ Kowalski), Medyński, Szewczyk, Kulesza (46′ Posadowski)