Podział punktów z Warta.

Remisem 3:3 (0:1) zakończył się mecz drugiego zespołu BKS-u Bolesławiec z GKS-em Warta Bolesławiecka w ramach 10 kolejki jeleniogórskiej A-klasy. Pierwsza połowa należała do gości, którzy prezentowali się lepiej od naszych chłopaków. W 40 minucie na prowadzenie GKS wyprowadził Piotr Palczewski. Kiedy po zmianie stron goście jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do naszej bramki (gole Pawła Rissmanna i Piotra Palczewskiego) wydawało się, że wynik meczu został już rozstrzygnięty. Na szczęście zawodnicy BKS-u Bolesławiec nie złożyli broni i szukali swoich pod polem karnym rywala. W 73 minucie bramkę na 1:3 zdobył Mateusz Sinica, a minutę później bramkę kontaktową zdobył Oskar Raziuk. Nasi chłopcy poczuli krew i rzucili się do zdobycia wyrównującego gola. Sztuka ta udała nam się w 89 minucie kiedy to ładnym uderzeniem z rzutu wolnego cenny punkt uratował nam Eryk Kliwak ustalając końcowy wynik na 3:3. Obie ekipy stworzyły bardzo ciekawe widowisko, nie przez przypadek zajmują wysokie miejsca w tabeli. Następny mecz BKS Bolesławiec zagra na wyjeździe z Leśnikiem Osiecznica (23.10, godz. 15:00).

BKS II Bolesławiec – GKS Warta Bolesławiecka 3:3 (0:1)

Bramki: Sinica (73′), Raziuk (74′), Kliwak (89′) – Palczewski (40′, 63′), Rissmann (53′)

BKS: Kizyma (żk), Rutyna (żk), Sawicki (żk) (62′ Buczkowski), Kwoczka (46′ Kliwak (żk)), Kowalski (46′ Raziuk), Czarnecki, Piotrowski (46′ Biały), Sinica, K. Skiba, Cukiernik (36′ Skowroński), Kuczyński (72′ Popek)