Pójść za ciosem.

W sobotę (25.05) o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej w meczu 28 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bolesławiec zmierzy się z AKS Strzegom. Po zwycięstwie w miniony weekend z Karkonoszami Jelenia Góra nasz zespół jest już blisko zapewnienia sobie dwunastego miejsca w tabeli, jednak aby to osiągnąć trzeba w sobotę odnieść zwycięstwo. Zadanie przed naszymi chłopakami stoi trudne bo w sobotę podejmiemy czołową ekipę IV ligi. AKS Strzegom przez cały sezon plasował się w czołówce IV ligi jednak przeciętna końcówka spowodowała, że nasz najbliższy rywal spadł na trzecie miejsce w tabeli i marzenia o awansie musi już chyba odłożyć na przyszły sezon. Nie oznacza to jednak na pewno, że w sobotę BKS-owi będzie łatwiej. To goście będą faworytem, a my musimy zrobić wszystko żeby wyżej notowanemu rywalowi napsuć krwi. Pocieszeniem dla nas może być fakt, że w ostatnich czterech meczach wyjazdowych AKS Strzegom raz zremisował i trzy razy przegrał. Nam z kolei lepiej wychodzi gra na wyjazdach niż przy Spółdzielczej więc czas na przełamanie domowej niemocy.

W sobotnie popołudnie emocji na pewno nie zabraknie. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami ciekawego widowiska zakończonego zwycięstwem BKS-u Bolesławiec.

Mecz BKS Bolesławiec – AKS Strzegom odbędzie się w sobotę (25.05) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

GW

28 kolejka (25-26.05)

BKS Bolesławiec – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa – Orla Wąsosz
Sparta Rudna – Apis Jędrzychowice
Prochowiczanka Prochowice – Stal Chocianów
Victoria Ruszów – Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja – Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów – pauza