Porażka w Nowogrodźcu

Mimo mocnego wsparcia kibiców nie udał się wyjazd naszego zespołu do Nowogrodźca. W meczu trzeciej kolejki A-klasy BKS Bolesławiec przegrał z Chrobrym Nowogrodziec 0:2 (0:2).

Gospodarze niedzielnej konfrontacji byli tego dnia zespołem lepszym i zasłużenie zgarnęli pełną pulę. Szybkie ataki Chrobrego Nowogrodziec kilkukrotnie powodowały zamieszanie w defensywie BKS-u Bolesławiec, a ich efektem były dwie bramki strzelone jeszcze w pierwszej połowie. Nasz zespól próbował się odgryźć ale nie potrafiliśmy tego dnia znaleźć recepty na dobrze grających gospodarzy. Blisko zdobycia gola był Rissmann, jednak piłka po jego uderzeniu z rzutu wolnego odbiła się od poprzeczki bramki Chrobrego Nowogrodziec.

W drugiej połowie BKS Bolesławiec rzucił się do odrabiania strat jednak nasze ataki tego dnia wyglądały jak bicie głową w mur. Chrobry Nowogrodziec w tej części nastawił się na grę z kontry i kilkukrotnie zagroził naszej bramce. Mimo czerwonej kartki dla zawodnika gospodarzy nie udało nam się zdobyć bramki honorowej i pierwsza porażka w tym sezonie stała się faktem.

Następny mecz nasz zespół rozegra w sobotę o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej. Naszym rywalem będzie KS Parzyce, w którego barwach występują dobrze nam znani Purta i Ohagwu.

Chrobry Nowogrodziec – BKS Bolesławiec 2:0 (2:0)

Bramki: Cieślak (15′), Tkacz (30′)

BKS: Kizyma (żk), Dul, Fulczyński (46′ Zapiór), Janicki (żk), Pietrzak, Graczyk (żk) (75′ Fulczyński), Pochwała (80′ Baut), Popek (46′ Smolarek), Rissmann, Szaja, Zielonka