Porażka w Wąsoszu.

Nie udał się seniorom BKS Bolesławiec wyjazd do Wąsosza na mecz z tamtejszą Orlą. Podopieczni Sebastiana Tylutkiego przegrali mecz 23 kolejki IV ligi dolnośląskiej 0:3 (0:2).

Losy meczu właściwie rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Wprawdzie mecz był w miarę wyrównany jednak to zawodnicy gospodarzy potrafili wykorzystać nasze błędy. Orla Wąsosz wyszła na prowadzenie już w 6 minucie. Wtedy po strzale Sobieraja i rykoszecie piłka wpadła do naszej bramki. BKS Bolesławiec także miał swoje sytuacje. Najlepszą miał Daniel Ziółkowski jednak strzał pomocnika naszego zespołu przeszedł nad poprzeczką bramki gospodarzy. Ładnie parę razy uderzał też Adrian Puzio jednak za każdym razem piłka padała łupem bramkarza Orli Wąsosz. Tuż przed przerwą po celnym strzale z rzutu karnego gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0 i sytuacja naszego zespołu zrobiła się trudna.

W drugiej połowie BKS Bolesławiec przeważał jednak nie było efektów w postaci strzelonego gola. Orla Wąsosz skupiła się na bronieniu dostępu do własnej bramki i dobrze jej to wychodziło. Na domiar złego w 83 minucie po ładnym uderzeniu zza pola karnego zrobiło się 3:0 i kolejna porażka naszego zespołu stała się faktem.

Następny mecz nasz zespół rozegra już w środę (01.05, godz. 17:00). BKS Bolesławiec przy Spółdzielczej podejmie Apis Jędrzychowice.

Orla Wąsosz – BKS Bolesławiec 3:0 (2:0)

Bramki: Sobieraj (6′), Kobyliński (40′), Kędziora (83′)

BKS: Różnicki, Olesiński, Lisowski (68′ Mucha), J. Bochnia, Kliwak (żk) (79′ Skiba), Biały, Zagórski (żk), Ziółkowski (79′ Dmuchowski), A. Puzio (żk), Graczyk (84′ Kowalonek), Majka