Porażka ze Środą w … środę.

Niestety nie udało się Juniorom Starszym BKS-u Bolesławiec zdobyć punkty w środowym meczu z Polonią Środa Śląska. Podopieczni Tomasza Jasińskiego przegrali 2:3 (0:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Posadowski i Rafał Ciaciek.

Wynik meczu jest sporym zawodem bo z przebiegu meczu wyglądał, że możemy pokusić się o zwycięstwo. Nasz zespół prowadził grę i tylko sporadycznie pozwalał gościom atakować bramkę Jakuba Walczaka. Niestety tuż przed przerwą Polonia wyszła na prowadzenie 1:0 i po przerwie musieliśmy gonić wynik.

W drugiej odsłonie meczu rzuciliśmy się na rywala i efektem tego był wyrównujący gol Kamila Posadowskiego. Niestety chwilę później po golu z rzutu karnego goście wszyli ponownie na prowadzenie. Kiedy 10 minut później Polonia Środa Śląska strzeliła trzeciego gola jasne się stało, że będzie ciężko zdobyć choćby punkt. W końcówce meczu nadzieję na remis dał nam Rafał Ciaciek, który golem zmniejszył stratę do rywala. Niestety na gola dającego remis zabrakło już czasu i z murawy schodziliśmy przegrywając 2:3.