Postrzelali.

Ostre strzelanie urządził sobie w niedzielę drugi zespół BKS-u Bolesławiec. W meczu 15 kolejki B klasy nasz zespół na wyjeździe pokonał Majdan Bolesławice 17:1 (9:1). Początek meczu był cokolwiek zaskakujący. Już w pierwszej minucie gospodarze za sprawą Damiana Stępaka wyszli na prowadzenie. Kiedy minutę od utraty gola gospodarze byli blisko strzelenia drugiego gola na murawie jak i trybunach zapanowała konsternacja. Na całe szczęście chwilę później wszystko wróciło na właściwe tory i rozpoczęło się strzelanie. Aż osiem trafień na swoim koncie tego dnia zanotował Adrian Kulesza, który miał wyraźnie dobrze nastawiony celownik. Mecz toczył się do jednej bramki i już do przerwy było 9:1 dla BKS-u Bolesławiec. Po zmianie stron niewiele się zmienił i ostatecznie pokonaliśmy ambitnego rywala 17:1. Następny mecz nasz zespół rozegra przy Spółdzielczej z Bad Element Otok (27.03, godz. 11:00).

Majdan Bolesławice – BKS II Bolesławiec 1:17 (1:9)

Bramki: Pochwała (5′, 75′), Kowalski (6′, 13′, 30′, 50′), Kulesza (8′, 33′, 36′, 39′, 40′, 53′, 58′, 72′), Majka (70′), Davydovskyi (73′), Pańczyk (85′)

BKS: Markowski, Dołgan (46′ Król), Dmuchowski, Zaraziński (81′ Witoń), Karpiak, Szaja, Komada (60′ Pańczyk), Kowalski (60′ Majka), Davydovskyi, Pochwała, Kulesza