Postrzelali w Ruszowie.

W meczu 11 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej BKS Bolesławiec pokonał na wyjeździe Victorię Ruszów 7:0 (3:0).

Mecz od początku ułożył się po naszej myśli, gdyż już w 3 minucie obrońca gospodarzy umieścił piłkę we własnej bramce i zrobiło się 1:0 dla BKS-u Bolesławiec. W 6 minucie dobrze z prawej strony pokazał się Adrian Kulesza, który zagrał głową do Jacka Bochni. Pomocnikowi BKS-u nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce i było już 2:0. Szybko stracone gole nie podcięły skrzydeł Victorii Ruszów i zespół gospodarzy od tego momentu zaczął grać lepiej. Ambitni rywale stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji ale dobrze w bramce BKS-u Bolesławiec zaprezentował się Jakub Walczak, który paradami ratował nam skórę. W 30 minucie w sytuacji sam na sam, po asyście Jacka Bochni znalazł się Adrian Kulesza. Popularny Kaczor nie zwykł marnować takich sytuacji i zrobiło się 3:0. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie meczu wyraźnie zniechęceni do gry gospodarze oddali pole gry zawodnikom BKS-u Bolesławiec, w efekcie czego zobaczyliśmy jeszcze cztery bramki w naszym wykonaniu. W 57 minucie mocne w pole karne zagrał Kamil Posadowski, a Adrian Kulesza na raty zdobył gola na 4:0. W 64 minucie krótko rozegrany rzut pośredni Filipa Zagórskiego i Adriana Puzio ten drugi zamienił na gola i było już 5:0. W 70 minucie do dobrze dośrodkowanej przez Dawida Kowalonka piłki najwyżej wyskoczył Adrian Puzio i zrobiło się 6:0. Ostatnie trafienie było autorstwa Michała Kapusza, który minął obrońcę (asysta Kamila Posadowskiego) i precyzyjnym strzałem ustalił wynik meczu na 7:0.

Następny mecz BKS Bolesławiec zagra przy Spółdzielczej z Nysą Zgorzelec (24.10, godz. 15:00). Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Victoria Ruszów – BKS Bolesławiec 0:7 (0:3)

Bramki: Koseła (3′ – samobójcza), Bochnia (6′), Kulesza (30′, 57′), Puzio (64′, 70′), Kapusz (90′)

BKS: Walczak, Olesiński, Dul, Kapusz, Dmuchowski (46′ Posadowski), Kowalonek, Bochnia (żk) (64′ Gudzowski), Puzio (żk) (70′ Wolski), Zagórski (68′ Tabor), Kwoczka, Kulesza (59′ Pochwała)