Powalczą o podtrzymanie zwycięskiej passy.

Oprócz sobotniego meczu seniorów, kibice BKS-u Bolesławiec będą mogli zobaczyć przy Spółdzielczej jeszcze Juniorów Młodszych, którzy zagrają o podtrzymanie zwycięskiej passy.

Podopieczni Tomasza Jasińskiego świetnie rozpoczęli zmagania w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych wygrywając do tej pory we wszystkich pięciu meczach tracąc przy tym zaledwie dwa gole. Tym razem przyjdzie nam przy Spółdzielczej podjąć Lechię Dzierżoniów. Nasz rywal zajmuje 13 miejsce w tabeli jednak warto pamiętać, że dwa zwycięstwa jakie odniósł nasz najbliższy przeciwnik miały miejsce na wyjeździe.

DLJM: BKS Bolesławiec – Lechia Dzierżoniów – 23.09, godz. 11:00

Juniorzy Starsi, którzy ostatnio rozbili Polonię Ząbkowice Sląskie tym razem wyjeżdżają na mecz z Parasolem Wrocław. Zadanie na pewno nie będzie łatwe jednak w podopiecznych Macieja Sawickiego tkwi spory potencjał więc miejmy nadzieję, że tym razem uda się przywieźć punkty z obcego terenu. Parasol Wrocław do tej pory zgromadził 7 punktów i znajduje się o dwa „oczka” wyżej w tabeli od naszego zespołu.

DLJS: Parasol Wrocław – BKS Bolesławiec – 23.09, godz. 11:00 

Trampkarze oraz Młodziki naszego zespołu tym razem wyjeżdżają do Jeleniej Góry. Młodzików czeka mecz z Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż oba zespoły sąsiadują w tabeli. Trampkarze poszukają punktów w meczu z Chojnikiem Jelenia Góra.

Młodziki: Karkonosze Jelenia Góra – BKS Bolesławiec – 23.09, godz. 11:00

Trampkarze: Chojnik Jelenia Góra – BKS Bolesławiec – 23.09, godz. 12:15

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!