Powalczą w Złotoryi.

Seniorzy BKS-u Bolesławiec w najbliższy weekend rozegrają mecz XVII kolejki IV ligi dolnośląskiej. Ponownie nasz zespół zagra na wyjeździe, a za rywala tym razem będzie miał Górnika Złotoryja.

Nasz zespół mimo dobrej momentami gry niestety tydzień temu przegrał na wyjeździe z Orkanem Szczedrzykowice i nie może sobie pozwolić już na stratę punktów. Dobrą postawę na murawie trzeba zamienić na punkty, gdyż niebezpiecznie zbliżyli się do nas rywale z niższych pozycji w tabeli. Zadanie jednak będzie ciężkie bo czeka nas wyjazd do solidnej IV-ligowej ekipy – Górnika Złotoryja. Rywal z dorobkiem 23 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli. Tydzień temu nasz najbliższy rywal pauzował. W rundzie jesiennej, przy Spółdzielczej BKS Bolesławiec przegrał z Górnikiem Złotoryja 1:4.

Mecz Górnik Złotoryja – BKS Bolesławiec odbędzie się w sobotę (16.03) o godzinie 16:00 w Złotoryi.

Przypominamy, że jest możliwość wyjazdu dla kibiców BKS-u Bolesławiec na sobotni mecz z Górnikiem Złotoryja. Chętnych na wyjazd zapraszamy na stadion w sobotę o godzinie 13:30. Wolnych miejsc jest 20, a koszt wyjazdu to 10 zł.

17 kolejka (16-17.03)

Górnik Złotoryja – BKS Bolesławiec
Apis Jędrzychowice – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk – Sparta Grębocice
Odra Ścinawa – Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Rudna – AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice – Chrobry II Głogów
Victoria Ruszów – pauza