Powalczyli z liderem.

W sobotę występujący w I Lidze Wojewódzkiej juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec przy Spółdzielczej podejmowali lidera rozgrywek – Chrobrego Głogów. Mimo tego, że to ostatecznie goście zdobyli trzy punkty to z gry naszych chłopaków możemy być dumni. Przez większość spotkania toczyliśmy wyrównany bój z wyżej notowanym rywalem i chociaż może strzałów na bramkę było jak na lekarstwo to nie było widać różnicy między zespołami. Niestety tuż przed przerwą zespół trenera Wojciecha Młocka dostał dwa uderzenia, które w konsekwencji doprowadziły do naszej porażki. W 39 i 43 minucie za sprawą trafień Krzysztofa Giertycha Chrobry wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Mimo usilnych starań nie udało nam się w drugiej odsłonie meczu skrócić dystansu do rywala i ostatecznie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Naszym chłopakom należą się wielkie brawa za walkę do ostatniej minuty i spore emocje na murawie. Następny mecz nasi juniorzy starsi rozegrają w Jeleniej Górze z tamtejszymi Karkonoszami (03.04, godz. 10:00)

BKS Bolesławiec – Chrobry Głogów 0:2 (0:2)

Bramki: Giertych (39′, 43′)

BKS: Hajduczek, Raziuk (46′ Wójcik), Harbar (70′ Kurek), Cukiernik, Kalisz (46′ Sinica), Ruciński, Skiba, Skowroński (żk), Buczkowski, Sawicki, Czarnecki