Powrócić na właściwe tory.

W sobotę (12.05) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej seniorzy BKS-u Bolesławiec w ramach 24 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej zagrają z Granicą Bogatynia.

Nasz zespół do meczu przystąpi po niespodziewanej porażce ze Spartą Zebrzydowa tydzień temu. Porażka spowodowała nasz spadek na trzecie miejsce w tabeli więc na więcej potknięć nie ma już miejsca. Miejmy nadzieję, że tydzień który minął od tamtego czasu pozwolił naszym chłopakom wszystko sobie poukładać i z nowymi siłami podejdą do sobotniej konfrontacji. Granica Bogatynia, z którą przyjdzie nam grać w ten weekend to rywal niezwykle solidny, z dorobkiem 32 punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli i na pewno w sobotę postawi nam trudne warunki. W ostatniej kolejce wprawdzie Granica Bogatynia przegrała z Victorią Ruszów to jednak notuje bardzo dobrą wiosnę, a jej bilans (5-1-2) w tym okresie musi robić wrażenie. Jesienią w meczu w Bogatyni górą był BKS Bolesławiec, który pokonał rywala aż 5:1. Miejmy nadzieję, że w sobotę będzie podobnie i trzy punkty zostaną w Bolesławcu.

 Sobotni mecz będzie miał też wyjątkowy charakter. Z prośbą do zarządu klubu zwróciła się pani Mirosława, samotna matka dwójki chorych dzieci. Klub postanowił włączyć się do akcji pomocy, stąd sobotni mecz będzie wyjątkowy. Tego dnia bilety specjalne będą kosztować 10 zł. Jeśli ktoś będzie mógł i chciał to może przekazać więcej. Cały dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie ciężko chorych dzieci:Ani i Krzysia. Na meczu będą też sprzedawane ciasta i kiełbaski. W przerwie meczu odbędzie się licytacja koszulki Zagłębia Lubin podpisaną przez zawodników klubu z Ekstraklasy.

Mecz BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia odbędzie się w sobotę (12.05) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

24 kolejka (12-13.05)

BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia – 12.05, godz. 17:00
Piast Wykroty – Sparta Zebrzydowa
GKS Warta Bolesławiecka – Łużyce Lubań
Cosmos Radzimów – Stella Lubomierz
Lotnik Jeżów Sudecki – Pogoń Świerzawa
TS Parzyce – Hutnik Pieńsk 0:3 – walkower
Victoria Ruszów – Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Wojcieszów – Gryf Gryfów Śląski