Pożegnanie ze Spółdzielczą.

W sobotę (09.11) o godzinie 14:00 seniorzy BKS Bolesławiec meczem z Olimpią Kamienna Góra pożegnają się z bolesławieckimi kibicami na blisko pół roku. Miejmy nadzieję, że ostatnim mecz w tej rundzie przy Spółdzielczej zakończy się dla naszego zespołu zwycięsko.

Ostatnie mecze u siebie naszego zespołu każą pozytywnie patrzeć na sobotni mecz. BKS Bolesławiec ostatnio pokonał Nysę Zgorzelec 10:1 i Włókniarza Leśna 6:1. I choć tydzień temu musieliśmy przełknąć gorycz porażki z Wartą Bolesławiecką to w sobotę będziemy faworytami meczu.

Olimpia Kamienna Góra nie zaliczy aktualnego sezonu do udanych. Póki co nasz najbliższy rywal zgromadził 8 punktów i zajmuje 12 miejsce w tabeli. Na wyjeździe Olimpia dotąd zdobyła 4 punkty (zwycięstwo z Pogonią Markocice i remis z Pogonią Świerzawa). W sobotę zapewne będzie chciała poprawić ten dorobek. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy nie pozwolą na to i pozytywnie zakończą jesień przy Spółdzielczej.

Mecz BKS Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra odbędzie się w sobotę (09.11) o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

14 kolejka (09-10.11)

BKS Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa – Włókniarz Mirsk
Woskar Szklarska Poręba – Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica – GKS Warta Bolesławiecka
Lechia Piechowice – Nysa Zgorzelec
Hutnik Pieńsk – Piast Wykroty
Łużyce Lubań – pauza
Włókniarz Leśna – Pogoń Markocice