Pozostał niedosyt.

Mimo lepszej gry i zdecydowanej przewagi BKS Bolesławiec zremisował w meczu 12 kolejki IV ligi z Karkonoszami Jelenia Góra 0:0.

Sobotnie spotkanie, które toczyło się bez obecności kibiców stało na wysokim poziomie. Obie jedenastki na murawie zostawiły sporo zdrowia, nie odstawialy nogi. Z końcowego rezultatu goście mogą być zadowolenie bo przy odrobinie lepszej precyzji BKS Bolesławiec wygrałby to spotkanie.

Od początku meczu BKS Bolesławiec rozpoczął ataki bramki gości i niewiele zabrakło by już w 12 minucie Łukasz Graczyk wyprowadził nas na prowadzenie. Kilkanaście minut później ponownie w dobrej sytuacji był popularny Graczu, jednak uderzona przez napastnika BKS-u głową piłka przeszła tuż obok słupka Karkonoszy Jelenia Góra. Goście zamknięci na swojej połowie sprawiali wrażenie zaskoczonych lepszą grą naszego zespołu. Wprawdzie Karkonosze z czasem prezentowały się coraz lepiej to brakowało strzałów na bramkę i Kacper Różnicki pozostawał bezrobotny. Tuż przed przerwą po uderzeniu głową przez Sławomira Dula piłka odbiła się od słupka bramki gości i musieliśmy obejść się smakiem. Do przerwy pozostawał więc bezbramkowy remis.

Drugą połowę lepiej rozpoczęły Karkonosze Jelenia Góra i bramkarz BKS-u parę razy musiał interweniować jednak za chwilę BKS Bolesławiec znów wrócił do lepszej gry. W 70 minucie świetnie prawą stroną popędził Filip Zagórski jednak strzał naszego pomocnika na słupek zbił świetnie tego dnia dysponowany bramkarz gości. Swoje sytuacje mieli jeszcze Marek Majka i Adrian Kulesza jednak napastnikom naszego zespołu nie udało się włożyć piłką do siatki Karkonoszy Jelenia Góra. Do końca meczu nie zobaczyliśmy już goli i obie jedenastki musiały podzielić się punktami.

Z przebiegu całego spotkania możemy odczuwać niedosyt bo w sobotniej konfrontacji wyglądaliśmy lepiej od rywala i chociaż raz powinniśmy znaleźć drogę do bramki Karkonoszy Jelenia Góra. Mimo wszystko należy być zadowolonym z punktu i przede wszystkim z gry BKS-u, który zaprezentował się naprawdę dobrze. Już w sobotę czeka nas niezwykle ciężki wyjazdowy mecz z AKS-em Strzegom (03.11, godz. 14:00) i miejmy nadzieję, że nasi chłopcy zaprezentują się podobnie dobrze.

BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra 0:0

BKS: Różnicki, Olesiński, Dul (żk), Pełdiak, Kliwak, Mucha (82′ Zielonka), Biały, Puzio, Zagórski, (żk) Graczyk (57′ Majka), Kulesza