Pozostał niedosyt.

Remisem 1:1 (0:1) zakończył się sobotni mecz KEEZA Klasy Okręgowej pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Twardym Swiętoszów. Bramkę dla BKS-u zdobył Michał Kapusz. Po raz kolejny nasz zespół nie potrafił wykorzystać przewagi własnego boiska i zaprezentował się przeciętnie. Wprawdzie zawodnicy trenera Sebastiana Tylutkiego lekko przeważali ale nie przełożyło się to na klarowne sytuacje podbramkowe. Było kilka strzałów z dalszej odległości, jednak za każdym razem piłka przelatywała obok bramki Twardego Swiętoszów. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, goście przeprowadzili skuteczną kontrę, która dała im prowadzenie 1:0.

Po zmianie stron BKS Bolesławiec wziął się do odrabiania strat i gra naszego zespołu wyglądała już lepiej. Usilne próby odrobienia strat przyniosły efekt w 85 minucie. Wtedy to do dobrze dośrodkowanej przez Dawida Kowalonka piłki wyskoczył Michał Kapusz, który uderzeniem głową dał nam upragnione wyrównanie.Ostatnie 10 minut meczu to liczne szanse BKS-u (rzut pośredni w polu karnym rywala) jednak nie udało nam się już przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść. Ambitni goście także mieli kilka sytuacji na zdobycie gola, jednak na nasze szczęście brakowało im precyzji. Ostatecznie więc mecz zakończył się podziałem punktów.

BKS Bolesławiec – Twardy Swietoszów 1:1 (0:1)

Bramki: Kapusz (85′) – Biniecki (40′)

BKS: Walczak, Skiba, Kapusz, Dmuchowski, Kuczyński (56′ Kowalonek (żk)), Medyński (66′ Biały), Bochnia, Posadowski (7′ Ostrowski), Puzio (46′ Kwoczka), Zagórski (żk), Pochwała (62′ Wolski)