Pozostał niedosyt.

Remisem 1:1 (0:1) zakończył się wyjazdowy mecz BKS-u Bolesławiec z GKS-em Tomaszów Bolesławiecki. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Iskrzak Gospodarzy zapewne ucieszył taki wynik, nas już niekoniecznie.

Środowy mecz mógł się spodobać zgromadzonej w Tomaszowie Bolesławieckim publiczności. Zawody toczyły się w szybkim tempie, nie brakowało akcji podbramkowych i walki na murawie. W pierwszej połowie BKS Bolesławiec sprawiał lepsze wrażenie. Nasi chłopcy opanowali środek boiska jednak dobrze grająca defensywa gości szybko gasiła nasze akcje w zarodku. Mimo optycznej przewagi BKS-u to gospodarze byli w tej części meczu bliżsi objęcia prowadzenia. GKS Tomaszów Bolesławiecki dwukrotnie znalazł się w dogodnej sytuacji jednak raz zabrakło gospodarzom precyzji, a drugim razem świetną obroną popisał się Kizyma. Kiedy wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik bezbrakowy BKS Bolesławiec zadał w ostatniej minucie skuteczny cios. Wtedy to świetne z rzutu rożnego dośrodkował Graczyk, a dobre ustawiony w polu karnym Iskrzak głową wyprowadził BKS Bolesławiec na 1:0.

Po przerwie gospodarze rzucili się do odrabiania strat i coraz śmielej poczynali sobie na naszej połowie. W 65 minucie po mocnym strzale z rzutu wolnego Kurleja zrobiło się 1:1 i znów musieliśmy wziąć się do ataku. Niezadowoleni z remisu nasi chłopcy rozpoczęli szturm na bramkę GKS-u jednak brakowało nam skuteczności i momentami wyglądało to jak przysłowiowe bicie głową w mur. Zapędy BKS-u Bolesławiec na bramkę gospodarzy mogły się źle skończyć dla naszego zespołu, gdyż dwukrotnie groźnie z kontrą wychodzili zawodnicy z Tomaszowa Bolesławieckiego. Na szczęście dla nas nie zostaliśmy skarceni.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i możemy mówić o sporym niedosycie, bo jeśli chcemy myśleć o awansie do klasy wyżej musimy ograniczyć straty punktowe do minimum. Od teraz każda strata punktów będzie nas mocno oddalała nas od awansu. W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 podejmiemy przy Spółdzielczej LZS Brzeźnik.

GKS Tomaszów Bolesławiec – BKS Bolesławiec 1:1 (0:1)

Bramki: Kurlej (65′) – Iskrzak (45′)

BKS: Kizyma (żk), Dul (żk), Pietrzak (zk), Graczyk (żk), Iskrzak (żk) (65′ Szaja), Pacuła (żk) (80′ Popek), Karpiak, Gasiak, Dmuchowski (75′ Fulczyński), Majka, Markowski