Przegrali wygrany mecz.

Jak mogło do tego dojść. Mimo prowadzenia 2:0 juniorzy BKS Bolesławiec przegrali w pierwszej rundzie okręgowego Pucharu Polski z Piastem Zawidów 2:3 i odpadli z dalszej rywalizacji. Pierwsza odsłona meczu nie zwiastowała takiego obrotu sprawy. Nasi młodzi piłkarze narzucili rywalowi swoje warunki i dzięki dwóm bramkom Kacpra Gałki pewnie prowadziliśmy. Niestety po zmianie stron naszym odjęło mocy i ambitni zawodnicy Piasta Zawidów zaczęli przejmować inicjatywę. Z minuty na minutę robiło się coraz bardziej groźnie w naszym polu karnym. Doświadczony rywal zdobył trzy gole i to ostatecznie on zagra w kolejnej rundzie Pucharu. Mimo niepowodzenia, doświadczenie jakie wynieśli nasi zawodnicy powinno zaowocować w przyszłości. Głowy do góry, już niedługa zaczyna się liga.