Przegrana juniorów.

O sporym niedosycie mogą mówić juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół w sobotę przegrał z Orłem Ząbkowice Śląskie 0:3 (0:0) mimo gry w drugiej połowie z przewagą jednego zawodnika. Sobotni mecz był słaby w naszym wykonaniu. Brakowało jakości i przede wszystkim akcji pod bramką rywala. Mimo tego do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis i wydawało się, że możemy coś tego dnia ugrać. Niestety druga połowa rozpoczęła się od utraty gola. Kiedy w 60 minucie rywal otrzymał czerwoną kartkę pojawiły się nadzieje na skuteczną pogoń za Orłem. Niestety goście jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do naszej bramki i musieliśmy pogodzić się z porażką. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy w następnym meczu zagrają już lepiej i zdobędą punkty.

BKS Bolesławiec – Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 (0:0)

Bramki: Krocz (50′), Pintal (65′), Szabatowski (80′)

BKS: Hajduczek, Rutyna (46′ Kalisz), Raziuk, Frydrychowicz, Cukiernik (46′ Skowroński (żk), Sawicki, Mielnik (65′ Złotorowicz), Złotek (58′ Gałka), Skiba, Buczkowski, Czarnecki