Przegrana w drugim sparingu.

W rozegranym w minioną sobotę sparingu BKS Bolesławiec przegrał w Lubaniu z Leśnikiem Osiecznica 2:4 (1:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Olesiński i Maciej Szewczyk.

Sobotni sprawdzian mimo sparingowego charakteru był bardzo szybki i mógł się spodobać publiczności. Leśnik na prowadzenie wyszedł już w ósmej minucie za sprawą celnego trafienia Adriana Puzio. Do wyrównania doszło w 20 minucie kiedy to dośrodkowanie z prawej strony ładnym strzałem wykończył Mateusz Olesiński. Niestety w 36 minucie rywal zdobył jeszcze jednego gola ustalając wynik do przerwy na 1:2 dla naszego rywala.

W 57 minucie rzut karny na gola zamienił Maciej Szewczyk i zrobiło się 2:2. Niestety dla naszego zespołu od tego momentu strzelał już tylko Leśnik Osiecznica, który dwukrotnie znalazł drogę do naszej bramki ostatecznie wygrywając 4:2. Mimo porażki nasi chłopcy zaprezentowali się na tle czwartoligowca korzystnie i miejmy nadzieję wyciągną wnioski z popełnionych w weekend błędów. Następny mecz sparingowy BKS Bolesławiec rozegra w Lubinie z Odrą Bytom Odrzański (19.02, godz. 17:45).

BKS Bolesławiec – Leśnik Osiecznica 2:4 (1:2)

Bramki dla BKS-u: Olesiński (20′), Szewczyk (57′ – karny)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Hajduczek, Olesiński, K. Skiba, Kapusz, Kwoczka, J. Kowalonek, Borowski, Posadowski, Rissmann, Szewczyk, Medyński

W drugiej połowie zagrali: D. Kowalonek, Davydovskyi, Dmuchowski, Czarnecki, Komada, Kalisz, Kizyma, P. Skiba.