Przegrana w Osiecznicy.

Przegraną 1:2 (0:1) zakończył się sparingowy mecz seniorów BKS Bolesławiec z Leśnikiem Osiecznica. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Filip Bednarz. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Leśnik stłamsił nasz zespół i narzucił swój styl. BKS wyglądał zupełnie inaczej niż w niedawnych meczach pucharowych i nie był to dobry widok. Efektem słabej gry naszego zespołu był stracony gol i prowadzenie Leśnika do przerwy 1:0.

W drugiej odsłonie meczu BKS Bolesławiec wyglądał już lepiej jednak w 50 minucie to Leśnik Osiecznica wyszedł na prowadzenie 2:0. Podrażnieni stratą gola zawodnicy naszego zespołu kilka razy zagrozili bramce gospodarzy, a w 75 minucie za sprawą gola strzelonego przez Filipa Bednarza zmniejszyliśmy straty. Do końca meczu nie padły już gole i ostatecznie przegraliśmy 1:2. Następny mecz sparingowy nasz zespół rozegra we wtorek (21.07) na wyjeździe z Gryfem Gryfów Śląski.

Leśnik Osiecznica – BKS Bolesławiec 2:1 (1:0)

Bramka dla BKS-u: Bednarz (75′)

W BKS-ie zagrali: Hajduczek, Kizyma, Olesiński, Dul, Kapusz, Skiba, Gudzowski, Bednarz, Biały, Cawricz, Komada, Kowalonek, Kwoczka, Medyński, Posadowski, Szaja, Zagórski, Rissmann.