Przegrana z Miedzią, Kuźnia pokonana.

Ciekawe widowisko stworzyli w sobotnie popołudnie Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec, którzy przy Spółdzielczej podejmowali Miedź Legnicę. Mecz zakończył się naszą porażką 1:3 (1:1) jednak z gry podopiecznych Macieja Sawickiego można być zadowolonym.

Mecz z wyżej notowanym rywalem w pierwszej połowie był bardzo wyrównany, a momentami to BKS Bolesławiec przejmował inicjatywę. Na efekty dobrej gry naszego zespołu trzeba było czekać do 26 minuty kiedy to Filip Bednarz wykorzystał błąd bramkarza gości i wyprowadził BKS Bolesławiec na prowadzenie. Niestety dla naszego zespołu tuż przed przerwą Miedź wyrównała, a w drugiej połowie zaprezentowała się lepiej i ostatecznie pokonała nasz zespół.

BKS Bolesławiec – Miedź Legnica 1:3 (1:1)

Bramki: Bednarz (26′) – Skotarczak (43′, 66′, 72′)

BKS: Szewczyk (78′ Kopeć), Olesiński, Tur (60′ Celuch), Tyndyk (46′ Marks), Wołoszyn, Bednarz, Kizyma, Marciniszyn, Bytner, Latała (60′ Zarzycki), Cawricz (70′ Ostański)

Po raz kolejny zwyciężyli Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec, którzy tym razem wysoko na wyjeździe pokonali Kuźnię Jawor 5:0. Było to już siódme z rzędu zwycięstwo podopiecznych Tomasza Jasińskiego. Już w najbliższą środę na wyjeździe nasi chłopcy zagrają ze Sląskiem Wrocław, który tak jak nasz zespół nie doznał jeszcze porażki.

Kuźnia Jawor – BKS Bolesławiec 0:5 (0:0)

Bramki: Posadowski (42′, 64′, 71′), Puzio (50′), Medyński (78′)

BKS: Walczak, Rutyna, Ostański, Kowalonek, Komada (70′ Wolski), Dymek (70′ Wieczorek), Suszek (70′ Borowski), Kwoczka (65′ Medyński), Posadowski, Skorupiński (60′ Kowal), Puzio

Dobrych nastrojów po weekendzie nie będą miały Młodziki i Trampkarze BKS-u Bolesławiec. Oba zespołu przegrały swoje mecze z Czarnymi Lwówek Sląski. Młodziki przegrał 2:4 (0:2), a Trampkarze 0:2 (0:1).