Przegrane juniorów.

Minionego weekendu do dobrych na pewno nie zaliczą Juniorzy Młodsi oraz Starsi BKS-u Bolesławiec. Oba zespoły przegrały swoje mecze.

Juniorzy Starsi w meczu „o życie” grali przy Spółdzielczej z Górnikiem Wałbrzych. Mecz był wyrównany, ale gdy golem w 71 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Kamil Posadowski wydawało się, że wygramy to spotkanie. Niestety dla podopiecznych Macieja Sawickiego parę minut później Górnik Wałbrzych wyrównał, a już w doliczonym czasie gry zadał decydujący cios, wygrywając z BKS-em 2:1. Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z FC Wrocław Academy.

DLJS: BKS Bolesławiec – Górnik Wałbrzych 1:2 (0:0)

Bramki: Posadowski (71′) – Marciniak (74′), Biskup (94′)

BKS: Walczak, Cawricz, Tyndyk, Dołgan (żk) (57′ Zarzycki (70′ Bytner)), Wołoszyn, Bednarz, Kizyma (60′ Puzio), Marks (80′ Gudzowski (89′ żk+żk=czk), Olesiński, Latała, Posadowski.

Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec grali na wyjeździe z Miedzą Legnica. Nasi chłopcy do przerwy bezbramkowo remisowali z wyżej notowanym rywalem, niestety w drugiej części meczu usieliśmy uznać wyższość rywala i ostatecznie przegraliśmy 0:5 (0:0). Następny mecz podopieczni Tomasza Jasińskiego zagrają u siebie z Chrobrym Głogów.

ILW: Miedź Legnica – BKS Bolesławiec 5:0 (0:0)

Bramki: Wadziński (55′), Kunicki (65′), Drzała (71′), Zachaczewski (74′), Rachel (79′)

BKS: Tabor, Bartkowiak (65′ Wolski), Komada, Kowalonek, Nakonieczny (75′ Kowal), Medyński (70′ Wieczorek), Suszek, Skorupiński (60′ Dymek), Rutyna, Nowacki, Kwoczka.