Przegrany sparing z Chrobrym.

W środowy wieczór ostatni sparing przed startem IV ligi rozegrali seniorzy BKS-u Bolesławiec. W wyjazdowej konfrontacji z Chrobrym Nowogrodziec nasz zespół przegrał 0:2 (0:1).

Gospodarze zwłaszcza w pierwszej połowie przeważali i prezentowali się lepiej niż BKS Bolesławiec. Nasz zespół nie potrafił odnaleźć swojego rytmu, a pod bramką rywala nie potrafiliśmy stworzyć zagrożenia. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Po przerwie nasi chłopcy prezentowali się lepiej i fragmentami prowadzili grę. Nie przyniosło to jednak efektu bramkowego, a co więcej Chrobry Nowogrodziec w końcówce podwyższył na 2:0.

Przegraną należy potraktować jak zimny prysznic i miejmy nadzieję, że wyciągniemy ze środowej porażki odpowiednie wnioski. W sobotę nie możemy już sobie pozwolić na słabszą grę.

Chrobry Nowogrodziec – BKS Bolesławiec 2:0 (1:0)

W BKS-ie zagrali: Różnicki, Pełdiak, Zielonka, K. Dmuchowski, Kulesza, Olesiński, Marks, Kizyma, Kliwak, Smolarek, Dul, Graczyk, M. Dmuchowski, Zapiór, Zarzycki, Biały, Szaja, Sasiela, Lisowski, Pochwała, Puzio