Przełamać domową niemoc.

W sobotę (29.09) o godzinie 16:00 przy Spółdzielczej seniorzy BKS-u Bolesławiec w ramach 8 kolejki IV ligi dolnośląskiej zagrają z zespołem Orla Wąsosz.

Oba zespoły w tabeli dzieli zaledwie dwa punkty więc w sobotnie popołudnie po raz kolejny czekają nas wielkie emocje. Do tej pory BKS Bolesławiec lepiej sobie radzi na wyjazdach niż w spotkaniach przy Spółdzielczej, czas wreszcie na wykorzystanie przewagi własnego boiska i zgarnięcie trzech punktów. W ostatniej kolejce nasz zespół pewnie wygrał w Mirsku z tamtejszym Włókniarzem więc nastroje w zespole przed sobotnią konfrontacją są dobre. Z kolei nasz najbliższy rywal póki co na wyjazdach nie zdobył jeszcze choćby punktu, jednak trzeba zaznaczyć, że gościł u zespołów należących do czołówki tego sezonu. Warto podkreślić ze Orla Wąsosz w tym sezonie urywała już punkty Apisowi Jędrzychowice i AKS Strzegom. Jasne jest więc, że w sobotnie popołudnie będziemy musieli wznieść się na wyżyny i dać z siebie wszystko żeby ucieszyć bolesławieckich kibiców. Serdecznie zapraszamy na mecz!

Mecz BKS Bolesławiec – Orla Wąsosz odbędzie się w sobotę (29.09) o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu.

8 kolejka (29-30.09)

BKS Bolesławiec – Orla Wąsosz – 29.09, godz. 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów – Stal Chocianów
Górnik Złotoryja – Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów – Odra Ścinawa
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Rudna
Apis Jędrzychowice – pauza

GW

 

Tabela IV ligi dolnośląskiej: