Remis na koniec sezonu.

Remisem 0:0 zakończył się ostatni mecz sezonu A-klasy, w którym BKS Bolesławiec na wyjeździe grał z GKS-em Iwiny. Nasz zespół ostatecznie zajął drugie miejsce w tabeli.

Niedzielna konfrontacja stała na bardzo przeciętnym poziomie. Oba zespoły grały bardzo nerwowo co niestety przełożyło się na ostre starcia na murawie, a nie groźne akcje pod którąkolwiek z bramek. Zarówno BKS Bolesławiec jaki GKS Iwiny raziły niedokładnością, składnych akcji było jak na lekarstwo a jeśli już dochodziło do strzałów na bramkę to były one bardzo niecelne. Obie jedenastki skupiły się na walce w środku boiska co skutkowało częstym przerywaniem meczu przez sędziego i kartkowaniu zawodników.

W drugiej połowie gra nieco się polepszyła ale nadal nie działo się nic co mogłoby dać kibicom nadzieję na jakiekolwiek bramki. W tej części spotkania lepiej prezentowali się gospodarze jednak nie potrafili oni umieścić piłki w bramce Kizymy. W samej końcówce meczu to BKS Bolesławiec przejął inicjatywę jednak nie doczekaliśmy się pozytywnych efektów tych ataków. Ostatecznie więc mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który z przebiegu meczu wydaje się być rezultatem sprawiedliwym.

GKS Iwiny – BKS Bolesławiec 0:0

BKS: Kizyma, Dul (żk), Janicki, Pietrzak (żk), Pacuła (żk), Rudkowski, Karpiak (żk), Dobiech, Dmuchowski, Graczyk, Markowski (90′ czk)

foto: Istotne.pl