Remisowo w Szprotawie

Remisem 2:2 (1:0) zakończył się trzeci tej zimy sparing pierwszego zespołu BKS Bolesławiec. Podopieczni trenera Sebastiana Tylutkiego zmierzyli się ze Sprotavią Szprotawa. Sobotni mecz mógł się podobać i mimo, że był to „tylko” mecz sparingowy, nie brakowało w nim walki i wielu ładnych akcji. Do przerwy za sprawą gola Jacka Bochni prowadziliśmy 1:0 ale tuż po zmianie stron gospodarze zdobyli wyrównującego gola. W 81 minucie sytuację sam na sam wykorzystał Filip Zagórski i wydawało się, ze pierwsze zwycięstwo tej zimy stanie się faktem. Niestety w doliczonym czasie gry zawodnicy ze Szprotawy wykorzystali kontrę i ostatecznie mecz zakończył się remisem. Następny sparing nasi chłopcy rozegrają w sobotę na wyjeździe z Odrą Bytom Odrzański.

Sprotavia Szprotawa – BKS Bolesławiec 2:2 (1:1)

Bramki dla BKS-u: Bochnia (40′), Zagórski (81′)

W BKS-ie zagrali: Hajduczek, zawodnik testowany, Kapusz, Kizyma, Zagórski, K. Skiba, Olesiński, Borowski, D. Kowalonek, J, Kowalonek, Spraski, Zapiór, Kwoczka, Szewczyk, Bochnia, Sawicki, Kliwak, Deka, Piotrowski