Robota wykonana.

Zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 6:2 (4:2) zakończył się mecz 12 kolejki klasy okręgowej z Iskrą Łagów. Bramki dla naszego zespołu Adrian Kulesza (dwie), Maciej Szewczyk (dwie), Kamil Posadowski i Marcin Kraśnicki.

Sobotni mecz nie należał może do najlepszych w naszym wykonaniu, niemniej wynik mówi sam za siebie kto tego dnia był zespołem lepszym. Podopieczni trenera Sebastiana Tylutkiego narzucili swój styl rywalowi i na prowadzenie wyszli już w 13 minucie kiedy to dobre podanie od Adriana Kuleszy na gola zamienił Kamil Posadowski. Trzy minuty później popularny Kaczor podwyższył na 2:0 i wydawało się, że teraz już mamy z górki. W 19 minucie jednak za sprawą gola Bartosza Iwanowskiego Iskra Łagów zdobyła kontaktowego gola. W 22 minucie rzut karny na bramkę zamienił Maciej Szewczyk i ponownie odzyskaliśmy dwubramkowe prowadzenie. W 36 minucie drugie trafienie zanotował Adrian Kulesza, a ładną asystą odwdzięczył się Kamil Posadowski. Tuż przed przerwą Bartosz Szczęśny strzelił drugiego gola dla Iskry i na przerwę schodziliśmy prowadząc 4:2. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Gra była szarpana, na boisku dominował chaos ale anie przez chwilę wynik meczu nie był zagrożony. W 74 po raz drugi rzut karny na gola zamienił Maciej Szewczyk, a w 88 minucie Marcin Kraśnicki potwierdził, że jest jokerem w talii trenera Sebastiana Tylutkiego ustalając wynik spotkania golem na 6:2. Sobotnie zawody nie należały do najlepszych ale cieszy nas pewne zwycięstwo i kolejne trzy punkty. W tym sezonie BKS Bolesławiec do tej pory wygrał wszystkie dwanaście meczów, a o kolejne powalczy w trudnej wyjazdowej konfrontacji z Gryfem Gryfów Sląski (06.11, godz. 13:30).

BKS Bolesławiec – Iskra Łagów 6:2 (4:2)

Bramki: Posadowski (13′), Kulesza (16′, 36′), Szewczyk (22′, 74′) Kraśnicki (88′) – Iwanowski (19′), Szczęsny (42′)

BKS: Walczak, Kapusz, Borowski, Dmuchowski, D. Kowalonek, Szewczyk (75′ Kraśnicki) (żk), Bochnia, Medyński (żk), Kwoczka (46′ Olesiński), Posadowski (61′ Biały), Kulesza (46′ J. Kowalonek)