Rycerze wiosny na drodze BKS-u.

W środę (01.05) godzinie 17:00 przy Spółdzielczej seniorzy BKS Bolesławiec zagrają z Apisem Jędrzychowice w ramach 24 kolejki IV ligi dolnośląskiej.

Po nieudanym wyjeździe do Wąsosza każdy mecz dla BKS-u Bolesławiec może być na wagę utrzymania w lidze. Niestety w tym sezonie domowe mecze nie są mocną stroną naszego zespołu. BKS często traci u siebie punkty, efektem tego jest niska pozycja w tabeli. W środę będzie nam o punkty niezwykle trudno bo na Spółdzielczą przyjedzie najlepsza tej wiosny ekipa. Apis Jędrzychowice dotychczas na wiosnę tylko raz zremisował, pozostałe mecze wygrywając. Nasz najbliższy rywal mma chrapkę na zwycięstwo w lidze ale strata do lidera wydaje się za duża. Miejmy nadzieję, że zawodnicy naszego klubu będą chcieli w środę sprawić niespodziankę i napsują krwi wyżej notowanemu rywalowi. Zapraszamy na mecz, wsparcie kibiców jest teraz naszym chłopakom niezwykle potrzebne.

Mecz BKS Bolesławiec – Apis Jędrzychowice odbędzie się w środę (01.04) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

24 kolejka (01.05)

BKS Bolesławiec – Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna – Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice – Odra Ścinawa
Victoria Ruszów – Włókniarz Mirsk
Górnik Złotoryja – Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów – Sparta Grębocice
AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów – pauza