Sensacji nie było.

Porażką 0:7 (0:3) zakończył się mecz 24 kolejki IV ligi dolnośląskiej pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Apisem Jędrzychowice. Naszym chłopakom tylko przez pół godziny udawało się prowadzić w miarę wyrównaną grę z wyżej notowanym rywalem. Kiedy w 36 minucie Sebastian Andruchów otworzył wynik spotkania powietrze z naszych uszło i oddali pole rywalowi. Do przerwy Apis Jędrzychowice strzelił jeszcze dwa gole.

Po przerwie rywal dołożył jeszcze cztery trafienia i wysoka porażka stała się faktem. Już w sobotę BKS Bolesławiec zagra na wyjeździe ze Stalą Chocianów.

BKS Bolesławiec – Apis Jędrzychowice 0:7 (0:3)

BKS: Różnicki, Olesiński, Dul, Biały, Dmuchowski (70′ Kwoczka), Zagórski, Ziółkowski, Pełdiak (46′ Lisowski), A. Puzio, Graczyk (65′ Skiba), Majka (80′ Markowski)