Sezon halowy czas zacząć!!

Dnia 16 grudnia nasz klub wziął udział w turnieju GOLD GAME CUP dla rocznika 2008, który odbył się na Stadionie Olimpijskim pod balonem we Wrocławiu.

Do zawodów przystąpiło aż 25 zespołów z różnych stron kraju, w tym dwa nasze. Turniej został podzielony na 5 grup. Następny etap rozgrywek tworzono na podstawie miejsc zajętych w poszczególnych grupach (pierwsze miejsca z każdej grupy to nowa grupa itd.).  Po rozegraniu pierwszej części turnieju podopieczni trenera Kacpra i Mirka zakwalifikowali się do trzeciej oraz czwartej grupy. Dla większości zawodników BKS-u była to pierwsza przeprawa w tego typu turnieju, gdzie wszystkie ekipy prezentowały bardzo wysoki poziom piłkarski. Mimo to chłopcy pokazali sporo umiejętności, ale co najważniejsze zdobyli bezcenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Rozegrane 88 minut przez każdą z naszych drużyn na tak wysokim poziomie to bardzo dobra nauka i z tego jesteśmy najbardziej zadowoleni.

BKS Bolesławiec reprezentowali: Mateusz Włodarczyk, Fabian Gałka, Kacper Nicki, Jan Roman, Kacper Milewski, Jakub Milewski, Piotr Łoniewski, Paweł Lewera, Jacek Garmider, Filip Zięba, Maciej Skrabucha, Błażej Nowak, Bartek Kołodziej, Szymon Fulczyński, Dawid Dudek, Kacper Bińczycki