Sezon zakończony porażką.

Niestety przegraną zakończył się ostatni w tym sezonie mecz Juniorów Starszych BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy przy Spółdzielczej przegrali z Polonią-Stal Świdnica 0:2 (0:1). Sobotni mecz nie należał do ładnych widowisk. Wysoka temperatura tego dnia sprawiła, że mecz był ospały i mało energiczny. Akcji bramkowych po obu stronach było jak na lekarstwo. W doliczonym czasie pierwszej połowy na prowadzenie wyszli goście i wydaje się, że ten gol podciął naszym chłopakom skrzydła. Mimo tego w drugiej połowie podopieczni trenera Wojciecha Młocka dzielnie próbowali odrobić straty ale skończyło się to drugim golem dla zespołu ze Świdnicy. Mimo tego brawa dla naszego zespołu należą się nie tylko za ten mecz ale i za cały trudny sezon. Nasi chłopcy zostawili na murawie dużo zdrowie i zasłużenie mogą teraz udać się na wakacje. Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie wrócą silniejsi.

BKS Bolesławiec – Polonia-Stal Świdnica 0:2 (0:1)

Bramki: Okarmus (45′), Sałata (66′)

BKS: Mazur, Buczkowski, Podziewski, Kurek, Sinica, Gałka, Rutyna, Sawicki, Harbar, Skiba, Kalisz