Słaby weekend Juniorów.

Minionego weekendu do dobrych na pewno nie zaliczą Juniorzy Młodsi oraz Starsi BKS-u Bolesławiec. Oba nasze zespoły na wyjazdach przegrały z wyżej notowanymi rywalami.

Minimalnej porażki doznali w swoim drugim meczu podopieczni Macieja Sawickiego. Vice lider nie mógł sobie poradzić z dobrze dysponowanymi bolesławianami. Już w pierwszych dwóch minutach stwarzamy sobie dwie 100% sytuacje, niestety piłka nie wpada. Konsekwentna gra się jednak opłaciła. Po kolejnej dokładnej akcji obejmujemy prowadzenie, bramkę zdobywa Mateusz Medyński. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównują. Druga połowa to wyczekiwane na rywala i groźne kontry w naszym wykonaniu, niestety jeden błąd i musimy gonić wynik…. Końcówka meczu to zdecydowane ataki BKS-u, z których jeden kończy się zdobyciem gola – niestety nie został zaliczony mimo, iż sędziowie sprzecznie zinterpretowali akcję ( jeden widział faul- mimo że zderzył się obrońca Polkowic z bramkarzem , drugi rękę?!? ) a szkoda bo chłopcy zostawili na boisku dużo zdrowia i z przebiegu meczu zasłużyli na punkty. Gramy dalej! Brawo za walkę!

IILW: Górnik Polkowice – BKS Bolesławiec 2:1 (1:1)

Bramki: Florian (26′), Mazurowski (60′) – Medyński (14′)

BKS: Skiba, Borowski, Deka (68′ Harbar (żk)), Grieger, Gozdek, Kowalonek (57′ Szelejewski), Kulbida, Medyński, Rissmann (żk), Pałka (żk), Tomaszewski

Juniorzy Starsi mimo dobrej gry w pierwszej połowie, w drugiej musieli uznać wyższość rywala i przegrali na trudnym terenie we Wrocławiu w meczu z tamtejszym WKS-em 2:5.

DLJS: WKS Śląsk Wrocław – BKS Bolesławiec 5:2 (1:1)

Bramki: Kuboń (34′), Aramowicz (58′, 60′) Michalak (77′, 90+3) – Gudzowski (16′), Puzio (57′)

BKS: Walczak, Tyndyk, Nakonieczny (75′ Ostański), Puzio, Kowalonek, Bednarz, Latała, Kwoczka, Cawricz (60′ Tabor), Gudzowski (żk) (68′ Skorupiński), Bytner (70′ Komada)