Słaby weekend młodzieży.

Minionego weekendu na pewno do najlepszych nie zaliczą zespoły młodzieżowe BKS-u Bolesławiec. Swój mecz wygrali tylko Juniorzy Młodsi, pozostałe nasze zespoły musiały przełknąć gorycz porażki.

Juniorzy Młodsi podejmowali przy Spółdzielczej Konfeks Legnica i tylko w pierwszej połowie napotkali silny opór rywala. Ambitni goście do przerwy remisowali z naszym zespołem 1:1 jednak po zmianie stron to BKS-Bolesławiec pokazał wyższość i ostatecznie wygrał 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Adrian Puzio (dwie), Kamil Posadowski i Dawid Kowalonek.

BKS Bolesławiec – Konfeks Legnica 4:1 (1:1)

Bramki: Posadowski (20′), Kowalonek (51′), Puzio (53′, 72′) – Słoniewski (30′)

BKS: Walczak, Komada (żk) (75′ Borowski), Nakonieczny,Kowalonek, Medyński (60′ Suszek), Ostański, Dymek (75′ Wieczorek), Rutyna (75′ Witko), Skorupiński (70′ Wolski), Posadowski, Puzio (żk)

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec grali ciężki mecz w  Oławie z tamtejszym KS-em i niestety przegrali 2:6. Do przerwy nasz zespół przegrywał 0:2 i choć po przerwie zaczęliśmy gonić rywala to ostatecznie wysoko przegraliśmy. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Kizyma i Filip Bednarz.

KS Oława – BKS Boleslawiec 6:2 (2:0)

Bramki: Łakomiak (21′, 33′), Gelles (51′), Szymański (69′), Szwedzki (80′) – Kizyma (63′), Bednarz (67′)

BKS: Kopeć, Kizyma, Bednarz, Marciniszyn, Marks, Ostański (żk), Tur (70′ Kowal), Zarzycki, Bytner (63′ Cawricz (żk)), Kwoczka, Celuch (52′ Cieśla)

Wyjazdu do Lubania nie będą miło wspominać nasi Trampkarze i Młodziki. Ci pierwsi ulegli Łużycom Lubań 0:11, a drudzy 1:11 (bramka Piotra Małkowskiego).

Miejmy nadzieję, że przyszły weekend będzie dla naszych zespołów zdecydowanie lepszy.