Spotkanie na szczycie.

Do wyjątkowego z wielu powodów meczu dojdzie dzisiaj przy ulicy Spółdzielczej. W ramach 28 kolejki Saller Klasy Okręgowej BKS Bolesławiec podejmie Gryfa Gryfów Śląski i będzie to spotkanie lidera z wiceliderem. Wprawdzie nasz zespół ma już zapewnione pierwsze miejsce w tabeli i awans do klasy wyżej to jednak goście muszą bić się o każdy punkt. Zapowiadają się ogromne emocje i walka o każdy centymetr boiska. Ligowy mecz będzie częścią wyjątkowych wydarzeń, które będą się odbywały tego dnia na stadionie.

Od godziny 13:30 na stadionie przy Spółdzielczej odbędzie się turniej dzieci w trakcie którego będzie można finansowo wspomóc szczytny cel o którym piszemy poniżej. O godzinie 16:45 odbędzie się oficjalne podziękowanie dla pierwszego zespołu i celebracja awansu do IV ligi. Zwieńczeniem dnia będzie ligowy mecz BKS –Bolesławiec z Gryfem Gryfów Śląski.

W trakcie tego dnia będziemy zbierać pieniądze dla Chrupka. Chrupek (a właściwie Aleks) ma 7 lat i urodził się z chorobą genetyczną zwaną dysplazja diastroficzna. Poza niskim wzrostem Aleks ma krótsze kości, zwyrodnienia stawów i mięśni. Tego dnia będziemy zbierali pieniądze na leczenie tego niezwykle sympatycznego chłopca.

Serdecznie wszystkich zapraszamy i prosimy o jak największe wsparcie dla Chrupka!