Remis na początek.

Juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec zainaugurowali w minioną sobotę zmagania w ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Zespół trenera Tomasza Jasińskiego przy Spółdzielczej zremisował z Polonią-Stal Świdnica 1:1 (1:1).

Mimo przeciętnych warunków atmosferycznych obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko, które trzymało w niepewności do ostatnich minut. BKS Bolesławiec przez praktycznie cały mecz przeważał, a efektem lepszej gry naszych chłopaków był gol w 32 minucie autorstwa Jakuba Czarneckiego. Niestety prowadzenia nie udało nam się dowieźć do przerwy bo w 41 minucie zrobiło się 1:1. Druga połowa to obustronna wymiana ciosów. W 62 minucie od po mocnym strzale za pola karnego od utraty bramki uratował nas słupek. Chwilę później dobrą szansę na zmianę wyniku miał Mateusz Medyński. W 85 minucie powinien paść zwycięski dla nas gol, jednak z bliskiej odległości pomylił się Michał Kulbida. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Z pierwszego tej wiosny meczu w wykonaniu naszych chłopaków możemy być zadowoleni. Miejmy nadzieję, że tak samo jak w sobotę prezentować się będą w kolejnych meczach.

BKS Bolesławiec – Polonia-Stal Świdnica 1:1 (1:1)

Bramki: Czarnecki (32’) – Ostrowski (41’ – samobójcza)

BKS: Hajduczek (46’ Fita), Borowski, Kowalonek (80’ Ruciński), Sawicki (58’ P. Skiba),K. Skiba, Medyński, Ostrowski, Suszek, Czarnecki (75’ Kulbida), Pałka, Harbar