Stracili zwycięstwo w końcówce.

Paru minut zabrakło Juniorom Starszym BKS-u Bolesławiec aby zdobyć komplet punktów w meczu 7 kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Nasi chłopcy w wyjazdowym meczu z Parasolem Wrocław zremisowali 1:1 (1:0). Bramkę dla BKS-u zdobył Kacper Kizyma. Przez większość meczu nasz zespół przeważał, kilka razy marnując bardzo dobre sytuacje. Zemściło się to na nas w 88 minucie kiedy to zawodnik rywal wyrównał wynik spotkania.

Parasol Wrocław – BKS Bolesławiec 1:1 (0:1)

Bramki: Migdał (88′) – Kizyma (31′)

BKS: Kopeć, Wołoszyn, Olesiński, Tur, Cawricz, Tyndyk, Bednarz, Kizyma, Marciniszyn, Zarzycki (60′ Gudzowski), Latała

Zwycięską passę kontynuują Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec, którzy  w domowym meczu bez problemu pokonali Lechię Dzierżoniów 3:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli niezawodni Kamil Posadowski i Jakub Kwoczka (dwie). Już w tę środę nasi chłopcy będą nadrabiać zaległości. O godzinie 17:00 przy Spółdzielczej podejmiemy Slęzę Wrocław.

BKS Bolesławiec – Lechia Dzierżoniów 3:0 (2:0)

Bramki: Posadowski, Kwoczka (dwie)

Swoje mecze w Jeleniej Górze rozegrali także Trampkarze i Młodziki BKS-u Bolesławiec. Więcej szczęścia mieli ci drudzy, którzy pokonali Karkonosze Jelenia Góra 3:0. Bramki dla naszych Młodzików zdobyli: Filip Grzesiak, Filip Potocki i Tomasz Szargorodzki

Karkonosze Jelenia Góra – BKS Bolesławiec 0:3 (1:1)

Bramki: Kowalski – samobójcza (10′) – Grzesiak (15′), Potocki (35′), Szargorodzki (55′)

BKS  rozpoczął w składzie: Kołodziejczak, Grzesiak, Biedrawa, Gałka, Kowalski, Markiewicz, Potocki, Rutyna, Szargorodzki

Zagrali także: Kłos, Kojder, Lis, Kuściukiewicz, Melski, Małkowski

Po raz kolejny gorycz porażki musieli przełknąć Trampkarze, którzy przgrali z Chojnikiem Jelenia Góra 0:6 (0:2). Katem naszego zespołu okazał się Kamil Buczek, który strzelił nam aż cztery gole.

Chojnik Jelenia Góra – BKS Bolesławiec 6:0 (2:0)

Bramki: Buczek 11′, 15′, 37′ 38′), Sienkowiec (50′, 65′)

BKS: Knysak, Hałka, Janiec, Cieśla, Bujnicki, Karpiak, Lenartowicz, Pratt, Szyszło, Wilas