Szansa na rehabilitację.

Po intensywnym i mało udanym tygodniu zespołów młodzieżowych BKS-u Bolesławiec w najbliższy weekend pojawi się szybka możliwość rehabilitacji – znów przy Spółdzielczej.

Szansę na podtrzymanie dobrej passy będą mieli Juniory Młodsi BKS-u, którzy w ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorów rozegrają swój drugi mecz w sezonie. Po wysokim zwycięstwie z Karkonoszami Jelenia Góra tym razem przy Spółdzielczej (02.09, godz. 11:00) podejmiemy Polonię- Stal Świdnica. Nasz rywal do tej pory rozegrał trzy mecze, wszystkie przegrywając. Nadarza się więc okazja na zdobycie kolejnych punktów przez nasz zespół, jednak na pewno łatwo nie będzie.

Juniorów Starszych po minimalnej porażce w Głogowie z tamtejszym Chrobrym 0:1 tym razem czeka pauza. Swój mecz rozegrają dopiero za tydzień.

Występujący w Klasie Okręgowej Trampkarze BKS-u Bolesławiec, którzy w środę przegrali z LTS-em Leśną 2:3 (2:1) tym razem u siebie (03.09, godz. 12:15) zagra z Chrobrym Nowogrodziec.

Młodziki, którzy także ulegli LTS Leśna (2:5) swój mecz z Chrobrym Nowogrodziec zagrają, podobnie jak Trampkarze – w niedzielę (03.09, godz. 11:00).

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom.