Szczęśliwa dziesiątka.

Dziesiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie zanotowali seniorzy BKS-u Bolesławiec. Zespół trenera Sebastiana Tylutkiego w meczu na szczycie pokonał Włókniarza Leśna 2:1 (2:0). Nasz zespół wygrał zasłużenie, chociaż nie obyło się bez chwil grozy. Od początku meczu nasi chłopcy rzucili się na rywala i narzucili swój styl. W 23 minucie na bramkę rywala huknął Jacek Bochnia. Bramkarz rywala zdołał strzał obronić, jednak piłka trafiła do Adriana Kuleszy, który precyzyjnym strzałem wyprowadził BKS na 1:0. Chwilę później ucieszyliśmy się po raz kolejny. W 29 minucie do dośrodkowanej przez Macieja Szewczyka piłki najwyżej wyskoczył Adrian Biały, który strzałem głową podwyższył prowadzenie. Warto dodać, ze goście w tej części meczu nie wykorzystali rzutu karnego. Mimo jeszcze kilku sytuacji taki wynik utrzymał się do przerwy.

Druga połowa meczu nie była porywająca w naszym wykonaniu. Ambitni goście próbowali zmniejszyć straty, jednak dobrze dysponowana defensywa naszego zespołu gasiła wszelkie zagrożenie w zarodku. Honorową bramkę goście zdobyli z rzutu karnego już w doliczonym czasie gry i ostatecznie w meczu na szczycie pokonujemy Włókniarza 2:1. Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Lotnikiem Jeżów Sudecki (24.10, godz. 11:00).

BKS Bolesławiec – Włókniarz Leśna 2:1 (2:0)

Bramki: Kulesza (23′), Biały (29′) – Andruchów (93′)

BKS: Walczak, Kapusz, Kuczyński (żk), Skiba, Olesiński, Borowski, Szewczyk (żk) (89′ D. Kowalonek), Bochnia, Biały (66′ J. Kowalonek), Dmuchowski (żk), Kulesza (60′ Kraśnicki (72′ Majka (84′ Dul)))

fot. Istotne.pl