Trampkarze powalczyli.

Drugi mecz w tej rundzie rozegrali w miniony weekend Trampkarze BKS-u Bolesławiec. Niestety zespół trenera Wojciecha Młocka przegrał z Iskrą Kochlice 1:2 (1:1) chociaż zaprezentował się korzystnie i przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o zwycięstwo. Obie ekipy zaprezentowały się korzystnie, a mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Goście w 18 minucie wyszli na prowadzenie, ale cztery minuty później za sprawą gola Jakuba Różnickiego znów był remis. Niestety w końcówce meczy zawodnicy Iskry zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i to ostatecznie oni sięgnęli po komplet punktów. Mimo tego naszym chłopakom należą się brawa bo dali pokaz naprawdę dobrej gry.

BKS Bolesławiec – Iskra Kochlice 1:2 (1:1)

Bramki: Różnicki (22′) – M. Kucharski (18′), J. Kucharski (71′)

BKS: Faltyn, Rutyna, Sinica, Skowroński, Złotorowicz, Buczkowski, Decyk, Kalisz, Podziewski, Raziuk, Różńicki, Strzelecki, Nenkin, Mazur, Cichorzewski