Trampkarze zagrają na szczycie.

Tylko Juniorzy Młodsi w nadchodzący weekend swój mecz ligowy rozegrają na wyjeździe, pozostałe nasze zespoły młodzieżowe podejmą rywali u siebie.

Do ciekawego meczu dojdzie w Klasie Okręgowej Trampkarzy. BKS Bolesławiec w sobotę (27.10, godz. 11:15) zmierzy się Nysą Zgorzelec. Obie ekipy do tej pory wszystkie swoje mecze wygrały więc sobotnia konfrontacja może zadecydować o tym, który zespół awansuje o klasę wyżej.

Liga Okręgowa Trampkarzy: BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec – 27.10, godz. 11:15

Juniorzy Starsi naszego klubu, którzy ostatnio sprawili niespodziankę w Polkowicach tym razem przy Spółdzielczej zmierzą się z FC Wrocław Academy. Nasz najbliższy rywal jest 6 punktów przed nami więc nadarzy się dobra okazja do zmniejszenia tego dystansu. Miejmy nadzieję, że podopieczni Tomasza Jasińskiego ponownie dadzą nam powód do dumy.

DLJS: BKS Bolesławiec – FC Wrocław Academy – 27.10, godz. 10:00

Świetnie spisujący się ostatnio Juniorzy Młodsi naszego klubu tym razem jadą do Wrocławia na mecz z tamtejszym Parasolem. Gra podopiecznych Macieja Sawickiego ostatnio wygląda naprawdę dobrze, ciekawe czy i tym razem do Bolesławca powrócą z punktami.

II LDJM: Parasol Wrocław – BKS Bolesławiec – 27.10, godz. 13:00

Występujący w Lidze Okręgowej Młodziki BKS-u Bolesławiec zmierzą się u siebie z Piastem Zawidów (27.10, godz. 10:00), a Młodziki występujący w Lidze Terenowej u siebie z Piastem Wykroty (27.10, godz. 13:00). Grający w Lidze Terenowej Trampkarze naszego klubu zmierzą się UKS Jastrzębie Ruszów (27.10, godz. 11:00).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.