Trójka z Leśnikiem.

Zwycięstwem 3:0 (2:0) zakończył się wyjazdowy mecz drugiego zespołu BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół na wyjeździe pokonał Leśnika Osiecznica. Obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko, w którym nie brakowało walki, składnych akcji i goli. BKS Bolesławiec prezentował się lepiej stąd taki a nie inny wynik. Gospodarze grali ambitnie, jednak tego dnia musieli przełknąć gorycz porażki. Pierwszą bramkę w 37 minucie zdobył Mirosław Markowski, a pozostałe dwa trafienia padły łupem Adama Wolskiego (43 i 49 minuta). Następny mecz nasz drugi zespół zagra przy Spółdzielczej z GKS-em Iwiny (30.10, godz. 13:00).

Leśnik Osiecznica – BKS II Bolesławiec 0:3 (0:2)

Bramki: Markowski (37′), Wolski (43′, 49′)

BKS: Kizyma, Borowski (61′ Lehmann), Dul, Kwoczka, Kowalski, Kliwak (żk) (76′ Tarasiewicz), Zaraziński, Kowalonek (84′ Kozomaricz), Biały, Wolski, Markowski (55′ Popek)