Trzy punkty w Pieńsku.

Zwycięstwem 3:0 (1:0) zakończył się wyjazdowy mecz BKS-u Bolesławiec z Hutnikiem Pieńsk. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jacek Bochnia, Michał Kapusz i Adrian Kulesza.

Sobotnie zwycięstwo było niezwykle ważne dla naszego zespołu, gdyż po dwóch ligowych porażkach potrzebne było przełamanie. W meczu z Hutnikiem Pieńsk byliśmy zespołem lepszym i zasłużenie sięgnęliśmy po trzy punkty. Początek meczu był wyrównany oba zespoły okopały się na własnych połowach i akcji było jak na lekarstwo, Wraz z mijającym czasem przewaga BKS-u Bolesławiec rosła i na efekt tego nie trzeba było długo czekać. W 28 minucie dobrze na prawej stronie pokazał się Piotr Kuczyński, który dośrodkował piłkę w pole karne Hutnika. Tam świetnie ustawiony był Jacek Bochna, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i zrobiło się 1:0 dla BKS-u Bolesławiec. Stracony gol ożywił ambitnie grających gospodarzy, którzy wzięli się za odrabianie strat. Kilkukrotnie zawodnicy Hutnika Pieńśk znaleźli się w okolicach naszej bramki ale Jakub Walczak za każdym razem pewnym chwytem niwelował zagrożenie. Do przerwy było więc 1:0 dla naszego zespołu.

Po zmianie stron BKS Bolesławiec przejął całkowicie inicjatywę i już w 55 minucie cieszyliśmy się po raz drugi. Gola pięknym strzałem z rzutu wolnego zdobył Michał Kapusz. Jakby tego było mało minute później świetną asystą popisał się Jacek Bochnia i w sytuacji sam na sam Adrian Kulesza strzelił trzeciego gola dla BKS-u, Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie chociaż były ku temu szanse. W 65 minucie świetną okazję miał Kamil Posadowski, jednak piłka odbiła się od poprzeczki bramki gospodarzy. Ostatecznie więc wygraliśmy w Pieńsku 3:0 i trzy punkty pojechały do Bolesławca. Następny mecz nasz zespół zagra u siebie z Czarnymi Lwówek Śląski.

Hutnik Pieńsk – BKS Bolesławiec 0:3 (0:1)

Bramki: Bochnia (28′), Kapusz (55′), Kulesza (56′)

BKS: Walczak, Olesiński, Dul, Kuczyński, Kapusz (żk), Kowalonek (żk) (61′ Puzio), Skiba (żk) (46′ Posadowski), Bochnia (75′ Gudzowski (żk)), Zagórski (79′ Wolski), Kwoczka (81′ Szaja), Kulesza (70′ Pochwała)