Trzy punkty z Łąką.

W meczu 10 kolejki A-klasy BKS Bolesławiec pokonał przy Spółdzielczej KS Łąka 4:0 (3:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Rissmann (dwie), Graczyk i T. Fulczyński.

Mecz, który odbył się w niedzielne południe toczył się pod dyktando bolesławieckiego zespołu, który w pierwszej połowie meczu praktycznie nie schodził z połowy rywala. Mimo zdecydowanej przewagi BKS-u Bolesławiec ponad 30 minut utrzymywał się bezbramkowy wynik. W 39 minucie po błędzie bramkarz gości piłkę w siatce rywala umieścił Graczyk. Do przerwy jeszcze dwukrotnie piłka odnajdywała drogę do bramki rywala za sprawą goli Rissmanna i na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:0.

Po przerwie obraz gry nie uległ już zmianie i walecznie grający tego dnia KS Łąka skupiła się na obronie własnej bramki. Mimo tego w samej końcówce BKS Bolesławiec strzelił czwartego gola, którego autorem był T. Fulczyński.

BKS Bolesławiec – KS Łąka 4:0 (3:0)

BKS: Dawid Kizyma (70′ Piotr Rogowski) – Marcin Zapiór, Józef Pietrzak, Sławomir Dul, Krzysztof Janicki, Marcin Szaja, Oliwier Gasiak, Adrian Popek (75′ Tomasz Fulczyński), Łukasz Graczyk, Mirosław Markowski (66′ Grzegorz Paleń), Paweł Rissmann.

KS Łąka: Kacper Kurkiewicz – Rafał Zając, Daniel Nizioł, Mariusz Nizioł, Piotr Błotny, Piotr Rychert, Przemysław Szurgot, Wiktor Cawricz, Dariusz Walski, Piotr Faltyn, Przemysław Czerwony.