Turniej Orlików za nami!

3 czerwca wzięliśmy udział w turnieju dla rocznika 2007 i młodszych organizowanym przez KS Talent Bolesławiec w Brzeźniku, w którym wystąpiło 13 zespołów (w tym dwa nasze) podzielonych na dwie grupy. W grupie przyszło naszym zawodnikom rywalizować z takimi drużynami jak: Nysa Zgorzelec, GCKiS Nowogrodziec, KS Talent Niebiescy, AP Gryfów Śląski oraz Piast Wykroty

W fazie grupowej nasi zawodnicy pokazali dwa różne oblicza. W pierwszych dwóch meczach ręce same składały się do oklasków, jednak w spotkaniach numer trzy oraz cztery nie zaprezentowaliśmy niczego pozytywnego, zupełnie oddając spotkania rywalom bez postawienia oporu. W ostatnim meczu grupowym oraz meczu o miejsce bardzo dobrze zareagowaliśmy na niepowodzenia, zawodnicy pokazali, że potrafią się podnieść po dwóch znacznych porażkach, co jest bardzo cennym doświadczeniem. Drugi zespół trafił w grupie na: Karkonosze Jelenia Góra, KS Talent Różowi, Tomaszów Bolesławiecki, COMT Bolesławiec, Akademia Piłkarska Kop Piłkę, KS Talent Zieloni. Zawodnicy w każdym spotkaniu pokazywali stuprocentowe zaangażowanie za co należą im się wielkie brawa.

Wyłączając te dwa nieudane dla nas spotkania, podczas całego turnieju wyróżnialiśmy się na tle przeciwników podejmowaniem bardzo wielu pojedynków 1×1 w ataku w każdym sektorze boiska, a także dobrym przygotowaniem motorycznym (szybkość poruszania się, pojedynki bark w bark). 

Cieszymy się, że nasza praca podczas treningów procentuje, a także będziemy się starać, aby tak nieudane spotkania jak wczoraj już nam się nie przytrafiały. Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz ich rodzicom za poświęcony czas!