Turniejowy weekend za nami.

Szereg turniejów halowych rozegrały zespoły młodzieżowe BKS-u Bolesławiec w miniony weekend. Wszystkie zespoły zaprezentowały się nieźle.

W Jeleniej Górze odbyły się mistrzostwa Trampkarzy OZPN Jelenia Góra. Nasi chłopcy w fazie grupowej spisali się bardzo dobrze wygrywając mecze z Granicą Bogatynia 2:0, Pub Gol Jelenia Góra 2:0 i remisując bezbramkowo z Łużycami Lubań. Niestety w fazie pucharowej musieliśmy uznać wyższość Karkonoszy Jelenia Góra, którzy pokonali naszych chłopców 3:0. W meczu o 3 miejsce BKS przegrał z Włókniarzem Mirsk 1:3 i ostatecznie zajął czwarte miejsce w turnieju. Zawody zwyciężył Karkonosze Jelenia Góra pokonując w finale Łużyce Lubań 3:0.

Halowe mistrzostwa OZPN Jelenia Góra grały także Młodziki BKS-u Bolesławiec. W fazie grupowej nasz zespół wygrał jedno spotkanie (5:0 z Pub Gol Jelenia Góra) oraz dwukrotnie przegrał (1:3 z Łużycami Lubań i 0:3 z Chojnikiem Jelenia Góra). W meczu o 6 miejsce nasi Młodzicy zmierzyli się z Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i o losach meczu zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali nasi rywale i musieliśmy zadowolić się szóstym miejscem na koniec turnieju.

Swoje turnieje rozegrały także Bambini oraz Orliki BKS-u Bolesławiec. Orliki w Zgorzelcu oraz w Sulikowie pokazali się z jak najlepszej strony , w tym drugim turnieju BKS Bolesławiec zwyciężył!

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz rodzicom!