Tylu w miejsce Fulka.

W sezonie 2017/2018 zespół BKS Bolesławiec poprowadzi nowy szkoleniowiec. Dotychczasowego trenera drużyny seniorów, którym był Tomasz Fulczyński zastąpi Sebstian Tylutki.

Tomasz Fulczyński prowadził nasz zespół w ostatnim sezonie, zakończonym drugim miejscem w A-klasie i choc nie udało się awansować do klasy okręgowej to zespół zaprezentował się dobrze. W czwartek tuż po ostatnim treningu zespołu dotychczasowy trener zrezygnował. W jego miejsce trenerem BKS-u Bolesławiec zostanie dobrze znany sympatykom bolesławieckiego zespołu Sebastian Tylutki, który ostatnio był podporą defensywy naszego zespołu. Nowy trener BKS-u posiada bogatą karierę zawodniczą, trenował także Twardego Świętoszów. Miejmy nadzieję, że zmiana na ławce korzystnie wpłynie na zawodników i uda się w nowym sezonie wywalczyć awans o klasę wyże.

Dziękujemy Tomaszowi Fulczyńskiemu za pracę na rzecz bolesławieckiej piłki oraz podjęcie się wraz z całym sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami trudnego zadania odbudowy BKS-u Bolesławiec.