Udane występy Orlików i juniorów starszych w turniejach halowych.

   Miniony weekend upłynął pod znakiem turniejów halowych z udziałem naszych dwóch zespołów. 

   Do Wlenia na swój kolejny turniej wybrały się nasze Orliki. Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym” więc wszyscy rozegrali 5 wartościowych spotkań. Jak się ostatecznie okazało podopieczni trenera Kacpra Jeziornego wypadli całkiem przyzwoicie zajmując trzecie miejsce! Kolejne doświadczenia, zdobyte bramki oraz dobre interwencje bramkarza z pewnością zaprocentują w przyszłości.

 

Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa naszej bramkarki Karmen Kołodziejczak, której dobre interwencje zostały docenione wyborem na najlepszego bramkarza turnieju. Brawo!

Do Karpacza na swój turniej wybrali się podopieczni trenera Henryka Kusojcia. Nasi juniorzy starsi okazali się najlepsi zdobywając pierwsze miejsce! W drodze do finału rozegrali trzy spotkania grupowe uzyskując następujące wyniki:

BKS Bolesławiec– Zagłębie Wałbrzych 0:1

I Karkonosze JG- BKS Bolesławiec 0:0

BKS Bolesławiec– MFK Trutnov 1:0

O wejściu do finału- w którym nasi zawodnicy zmierzyli się z drugim zespołem Karkonoszy JG zadecydowały rzuty karne, ponieważ w regulaminowym czasie gry mecz  zakończył się remisem. I tym razem zawodnicy BKS- u okazali się lepsi.

Finał

BKS Bolesławiec- I Karkonosze JG to pewne zwycięstwo naszych chłopców 2:0 i pierwsze miejsce stało się faktem!

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został nasz zawodnik Amadeusz Ostański

Gratulacje!