Udany turniej Mikołajkowy.

W miniony weekend w sali I LO w Bolesławcu odbył się halowy turniej Mikołajkowy w kategoriach Orlików, Żaków oraz Bambini. Wszystkie zespoły BKS-u Bolesławiec spisały się bardzo dobrze.

Na pierwszy ognień poszły Orliki. Zespół dowodzony przez trenera Pawła Rudkowskiego jak burza przeszedł przez swoje mecze, przegrywając tylko jeden z nich. Ostatecznie nasz zespół zajął trzecie miejsce jednak warto podkreślić, że zdobył tyle samo punktów co zwycięzca, zespół z Nowogrodźca. O ostatecznej kolejności zadecydował jednak bilans bramkowy, a w nim nasz zespół lekko ustępował dwóm turniejowym rywalom. Następnie na parkiet wyszły Żaki. Zawodnicy trenera Adriana Białego dzielnie walczyli i ostatecznie uplasowali się na czwartym miejscu. Nasi chłopcy walczyli jak lwy i postawili rywalom naprawdę trudne warunki. Turniej wygrał rewelacyjnie prezentujący się tego dnia zespół Hutnika Pieńsk. Na koniec zaprezentował się nasz zespół Bambini. Podopieczni trenera Adriana Kuleszy  wygrali dwa spotkania i również turniej mogą zaliczyć do udanych.

Mimo awarii ogrzewania w hali, turniej rozpalił emocje licznie zgromadzonej publiczności. Dobra organizacja turnieju i wysokie umiejętności piłkarskie zawodników sprawiły, że sobotnie zawody należy zaliczyć do udanych. Gratulujemy wszystkim zespołom, rodzicom młodych piłkarzy i organizatorom. Wielkie brawa!

GW